8.jpg zori106.jpg 201904_1.jpg

Комунальний заклад «Харківський університетський ліцей Харківської міської ради Харківської області»

створений розпорядженням представника Президента України «Про відкриття обласного ліцею на базі Харківського державного університету» (№ 32 от 15 января 1993 г.). Ліцей є правонаступником Державного університетського ліцею та Харківського університетського ліцею.

Засновник ліцею

Структура Ліцею

- спеціалізована школа I-II ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов (англійської, німецької, французької, китайської);
- ліцей - навчальний заклад III ступеню з багатопрофільним навчанням та допрофесійною підготовкою.

Коротка назва Ліцею

КЗ «ХУЛ».

Повноваження з управління Ліцеєм здійснює

Головна мета Ліцею

реалізація прав громадян на отримання повної середньої освіти понад державний мінімум, а також забезпечення профільної освіти та підготовка учнів до навчання у вищих навчальних закладах і, насамперед, у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

Викладання в Ліцеї здійснюється російською мовою.

Відповідно до Положення про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти та новій редакції Положення про індивідуальну форму здобуття освіти - наказ Міністерства освіти і науки України від 10.07.2019 року № 955 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 12 січня 2016 року № 8» здобуття освіти в ліцеї може організовуватися за інституційною (очною денною, дистанційною та мережевою) або індивідуальною (екстернатною формою (екстернат), сімейною (домашньою) формою та педагогічним патронажем). Для забезпечення індивідуальної форми здобуття освіти можуть використовуватися технології дистанційного навчання відповідно до Положення про дистанційне навчання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25 квітня 2013 року N 466

Поточні події

Товариський матч з футболу

Ліцеїсти відвідали лекцію-концерт, присвячену життєвому та творчому шляху Людвіга ван Бетховена

Вітаємо з перемогою на ХХVIII Всеукраїнському турнірі юних фізиків!

Завершився тиждень природничих наук

Урок мрії «Мрія без меж»

Десятикласники ліцею поділилися результатами власних соціологічних досліджень «Права дітей»

Старшокласники відвідали мюзикл «Східна казка»

Соціологічна майстерня старшокласника

Вітаємо підкорювачів Говерли!

Ліцеїсти взяли участь у роботі учнівського форуму «Велика рада старшокласників»

Вітаємо з перемогою в фіналі міського чемпіонату серед школярів по грі «Що? Де? Коли? »

Поздоровляємо з гідним виступом на ХХVIII міському турнірі юних фізиків

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ НА ВИБОРАХ!

Зустріч з представниками Ягелонського Університету

Екскурсія до Планетарію

Традиційний ліцейській туристичний зліт

Мистецька акція «Мистецтво об’єднує молодь»

Екскурсії до музею історії та археології

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! Команда ліцею виборола ІІІ місце на XIV міському турнірі юних математиків!

Увага!

Згідно із законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (ст. 13), дітям, які не отримали щеплень від кору, заборонено відвідувати заклади освіти.