zori106.jpg 201904.jpg 10.jpg

Комунальний заклад «Харківський університетський ліцей Харківської міської ради Харківської області»

створений розпорядженням представника Президента України «Про відкриття обласного ліцею на базі Харківського державного університету» (№ 32 от 15 января 1993 г.). Ліцей є правонаступником Державного університетського ліцею та Харківського університетського ліцею.

Засновник ліцею

Структура Ліцею

- спеціалізована школа I-II ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов (англійської, німецької, французької, китайської);
- ліцей - навчальний заклад III ступеню з багатопрофільним навчанням та допрофесійною підготовкою.

Коротка назва Ліцею

КЗ «ХУЛ».

Повноваження з управління Ліцеєм здійснює

Головна мета Ліцею

реалізація прав громадян на отримання повної середньої освіти понад державний мінімум, а також забезпечення профільної освіти та підготовка учнів до навчання у вищих навчальних закладах і, насамперед, у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

Викладання в Ліцеї здійснюється російською мовою.

Прийом до ліцею

Порядок вступу, дати батьківських зборів, дати конкурсних відборів та інша інформація знаходиться у розділі "Прийом до ліцею".

Поточні події

Педагогічна рада

29 серпня (четвер) о 10.00 відбудеться засідання педагогічної ради. Порядок денний:

Збори батьків

Збори батьків учнів 1-х класів відбудуться 27 серпня (вівторок) о 17.30.

Збори батьків учнів 5-х класів відбудуться 29 серпня (четвер) о 17.30.

Увага!

Згідно із законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (ст. 13), дітям, які не отримали щеплень від кору, заборонено відвідувати заклади освіти.

Шановні класні керівники! Шановні батьки!

Велике прохання направити дітей на профілактичний медичний огляд у медпункт ліцею з 27 по 30 серпня (з 9.00 до 16.00).