Головна сторінка

1.jpg 11.jpg zori106.jpg

Комунальний заклад «Харківський університетський ліцей Харківської міської ради Харківської області»

створений розпорядженням представника Президента України «Про відкриття обласного ліцею на базі Харківського державного університету» (№ 32 от 15 января 1993 г.). Ліцей є правонаступником Державного університетського ліцею та Харківського університетського ліцею.
 

Засновник ліцею


Структура Ліцею

- спеціалізована школа I-II ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов (англійської, німецької, французької, китайської);
- ліцей - навчальний заклад III ступеню з багатопрофільним навчанням та допрофесійною підготовкою.

Коротка назва Ліцею

КЗ «ХУЛ».

Повноваження з управління Ліцеєм здійснює


Головна мета Ліцею

реалізація прав громадян на отримання повної середньої освіти понад державний мінімум, а також забезпечення профільної освіти та підготовка учнів до навчання у вищих навчальних закладах і, насамперед, у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.
 
Викладання в Ліцеї здійснюється російською мовою.

Анонси

Поточні події

Amateur League 2018

Вітаємо Катерину Антонушкіну та Євгенія Ляшенко - призерів Відкритого Чемпіонату Світу WDC Al Amateur League 2018 (Париж) з бальних танців...

Christmas Jumper Day

14 грудня у ліцеї пройшла благодійна акція "Christmas Jumper Day"...

Результати змагань з баскетболу

Результати ліцейських змагань з баскетболу серед команд 9-11-х класів...

Стартував XVIII Каразінський колоквіум (2019)

27 листопада стартував XVIII Каразінський колоквіум (2019). З умовами проведення, тематикою секцій, формою заявки і багато про що інше можна ознайомитися в розділі "XVIII Каразінський коллоквіум" на нашому сайті.

Вітаємо переможців олімпіад

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнських предметних олімпіад!

Пам'ятка для учнів по E-ticket

Пропонуємо ознайомитися з Пам'яткою щодо отримання та використання пільгового шкільного електронного проїзного квитка E-ticket.

Електронні версії підручників

На сайтах Міністерства освіти і науки України та Електронної бібліотеки Інституту модернізації змісту освіти можна знайти електронні версії підручників.

Переліки навчальної літератури

Міністерство освіти і науки оприлюднило лист від 20.08.2018 № 1/9-503 «Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах загальної середньої освіти»