
Покоління незламних: випуск 2026
Червень 2026 року назавжди залишиться у памʼяті наших випускників. Вони успішно розпочали складання Національного мультипредметного тесту, а 16 червня взяли участь в урочистих заходах з нагоди закінчення школи для випускників Шевченківського району. Зі святом присутніх привітав міський голова Ігор Терехов. Він подякував дітям, батькам і вчителям за витримку у воєнні часи. «Дорогі випускники, сьогодні для вас настав час упевнено крокувати в майбутнє, у доросле життя. Ви зробили неймовірне - закінчили школу під час війни, під постійними тривогами та обстрілами. Я дякую вам за це! Шановні вчителі, низький уклін за вашу працю! Незважаючи на війну, ви не тільки даєте дітям знання, а й вкладаєте в них свою душу. Батьки, вітаю з тим, що нарешті ваші діти закінчують школу! Ви зробили все можливе, щоб вони стали справжніми людьми!» - наголосив мер. Кращим учням району, у тому числі Ганжерлі Софії, Голодніковій Сабіні, Коваленко Єгору, Задорожній Єлизаветі, Комісаренко Ксенії, Офій Дар'ї, Севастьянову Микиті, Ігор Терехов вручив медалі «Твої успіхи - сила Харкова». Крім того, усі випускники, які перебувають у Харкові, отримали свідоцтва про повну середню освіту та пам’ятні медалі «Разом створюємо майбутнє нашого міста» з рук директора ліцею Сергія Д’ячкова.
Щасливої дороги, наші випускники! Віри в себе! Мирного неба над головою!

