Продовжуємо співпрацю з німецькими партнерами

У рамках проєкту Гете-інституту «Школи: партнери майбутнього»

учні нашого  ліцею отримали стипендію та відвідали мовні курси в Німеччині: Дмитро Дончак з  2 по 22липня в Карлсруе, Єгор Коваленко з 2 липня по 22 липня в Кельні, Сергій Савві з 6 по 26 серпня в Гінтерцартені. Як зазначає Дмитро Дончак,  вони привезли з курсів не тільки нові знання з мови, а й незабутні позитивні враження від спілкування з однолітками, приємні емоції, зав’язали нові знайомства. По закінченню курсів хлопці успішно склали мовні іспити: Дмитро Дончак та Сергій Савві –  B2, Єгор Коваленко – B1.

Учитель німецької мови Світлана Станіславівна Гудкова з 6 по 19 серпня 2023 року разом із 15-ма вчителями німецької мови з усього світу взяла участь у методико-дидактичному семінарі Гете-інституту «Від спостереження за заняттям до власного уроку» у Бремені. На думку Світлани Станіславівни, цей семінар суттєво посприяв підвищенню її кваліфікації.