Отримані заявки на 22.01.2023

 Якщо дані не співпадають, просимо зв'язатися з Оргкомітетом зручним для Вас способом

( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , +380501926755, +380677379745).

Список отриманих заявок на «Каразінський колоквіум –2023»

на 22 січня 2023 р.

 

Спеціалізована школа №3 (м. Харків)

 

Гончаренко Діана                           Філологія

Савченко Домініка                         Природничі науки

Статівко Анна                                 Природничі науки

 

 

Гімназія № 12 (м. Харків)

Крушельницький Євгеній              Математика

 

 

Спеціалізована школа №17 (м. Харків)

 

Забіяка Вікторія                              Філологія

 

ЗОШ № 25 (м. Харків)

Бакуліна Світлана                           Природничі науки

Головніна Дар'я                              Фізика

 

 

Гімназія № 34 (м. Харків)

Дейкало Єгор                                  Французька мова

Золотарьов Максим                         Французька мова

Іоніна Ксенія                                   Математика

Кузьменок Марія                            Англійська мова

Кузьменок Марія                            Французька мова

 

Гімназія № 39 (м. Харків)

Моргун Анна                                   Природничі науки

 

 

Гімназія № 43 (м. Харків)

Смілик Вероніка                              Англійська Мова

 

ЗОШ № 44 (м. Харків)

Глєбов Микита                                Історія

Кочерга Анастасія                          Філологія

 

ЗОШ № 54 (м. Харків)

Дерев’янченко Вероніка                 Фізика

 

 

Спеціалізована школа №66 (м. Харків)

 

Клочко Анастасія                            Історія

Іванова Олена                                  Англійська мова

Воронченко Диана                          Англійська мова

Цехмістер Софія                             Природничі науки

 

 

Спеціалізована школа №77 (м. Харків)

 

Лисенко Олександра                       Філологія

 

Гімназія № 83 (м. Харків)

                   

Купіна Анастасія                            Природничі науки

Щеглова Ярослава                          Філологія

 

 

ЗОШ № 84 (м. Харків)

Лавроненко Анна                            Історія

 

 

Гімназія № 86 (м. Харків)

Дрокіна Владислава                        Історія

Калашник   Данііл                           Історія

Толстая Анастасія                           Філологія

Лісогоров Михайло                        Історія

 

 

 

 

Спеціалізована школа №93 (м. Харків)

 

Приймак Марія                                Природничі науки

Сусла Дарина                                   Природничі науки

 

ЗОШ № 113 (м. Харків)

Чечель Єлизавета                            Математика

 

 

ЗОШ № 126 (м. Харків)

Вишневська Олена                         Філологія

Гриценко Ксенія                              Природничі науки

Кононенко Дар'я                             Філологія

 

 

ЗОШ № 131 (м. Харків)

Кисельов Олександр                       Фізика

Кузнєцова Анна                              Фізика

Тесленко Дар'я                                Фізика

Шиян Дмитро                                 Фізика

 

ЗОШ № 137 (м. Харків)

Дем'янов Сергій                              Фізика

 

ЗОШ № 138 (м. Харків)

Ованесян Роберт                   Природничі науки

 

Ліцей № 141 (м. Харків)

 

Коробчук Ілля                                 Математика

 

ЗОШ № 142 (м. Харків)

Яриновський Дмитро                     Фізика

 

ЗОШ № 146 (м. Харків)

 

Ільчук Владислава                          Англійська мова

Колісник Катерина                         Англійська мова

Пістренко Артем                            Інформатика

Гімназія № 152 (м. Харків)

Олійник Софія                                Філологія

 

Спеціалізована школа №156 (м. Харків)

 

Бахтіна Наталія                               Природничі науки

Гілєвич Дар‘я                                  Німецька мова

Ободовський Нікіта                        Історія

 

 

Спеціалізована школа №162 (м. Харків)

 

Волошко Денис                               Природничі науки

 

Харківський ліцей «Правоохоронець»

 

Гончарук Ілля                                 Філологія

 

                   

Харківський університетський ліцей

Гайдамака Марія                             Природничі науки

Дончак Дмитро                               Математика

Кононенко Кірілл                           Природничі науки

Котенко Семен                                Природничі науки

Семенець Кирило                            Фізика

Старченко Анастасія                       Філологія

Стукалкіна Софія                            Англійська мова

Стукалкіна Софія                            Природничі науки

Усань Іван                                       Математика

Ушаков Нікіта                                 Французька мова