Гайдари - 2015

З 6 по 13 червня на базі біологічної станції ХНУ імені В.Н. Каразіна в селі Гайдари Харківської області була проведена традиційна біологічна експедиція для наших ліцеїстів.

Цього року на біостанцію вирушили 30 учнів, які брали активну участь у різних екскурсіях і практичних заняттях з зоології, ботаніки, гідробіології.

У вільний час учні купалися в Сіверському Дінці, грали у футбол, волейбол, бадмінтон. Вечорами працював гурток інтелектуальних ігор.

Особливо варто відзначити найбільш юних учасників експедиції Поліну Безкоровайну, Дениса Агаркова і Женю Ляшенко, які нарівні з більш дорослими ліцеїстами брали участь у всіх заходах.

Керівники практики: Ляшенко Андрій Леонідович, Коптєлов Дмитро Семенович і Шевелєва Юлія Віталіївна.