"Газета шкільної дитячо-юнацької організації"

21 травня 2015 року о 15.00 у приміщенні ХСШ № 162 відбулося урочисте нагородження переможців міських конкурсів: учнівських творчо-пошукових робіт «Мій родовід»; учнівських проектів «Харків – місто перспектив»; конкурсу-огляду шкільних музеїв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів; фестивалю шкільних ЗМІ; конкурсу-огляду шкільних кабінетів учнівського самоврядування.

З метою виявлення талановитих школярів, які мають нахили до журналістської справи проводився Фестиваль шкільних ЗМІ. Фестиваль проводився у трьох номінаціях: «Шкільна газета», «Газета шкільної дитячої організації», «Газета районної дитячо-юнацької громадської організації». На фестиваль було представлено 150 учнівських газет.

Ліцейська газета "Діалог" отримала Диплом ІІ ступеня за перемогу в номінації "Газета шкільної дитячої організації".