Переможці конкурсу "Подорож центром Харкова"

Протягом жовтня Департаментом освіти Харківської міської ради з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, підвищення інтересу молоді до стратегічного розвитку міста, вивчення духовних і культурних цінностей Харкова, виховання в учнів активної громадянської позиції, виявлення і підтримки лінгвістично обдарованої молоді був проведений міський конкурс творчих робіт "Подорож центром Харкова" серед учнів 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова.

За підсумками розгляду робіт, поданих конкурсантами на міський етап, визначено 100 переможців у 10 номінаціях.

У номінації "За оригінальність викладення інформації" переможцем стала Олександра Семенченко (9 клас).

У номінації "За самобутність роботи, глибину почуттів і любов до рідного міста" - Єва Савченко (10 клас).

У номінації "За оригінальність мислення" - Таїсія Петриківа (6 клас).

Вітаємо!