Наукові пікніки 2018

15 вересня на алеях круглого скверу майдану Свободи пройде VIII соціальний захід із популяризації науки для дітей і молоді "Наукові пікніки", організований у Харкові при сприянні Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Харківського міського центру дозвілля молоді.

Суть проекту в презентації наочних і інтерактивних програм (експериментів, макетів і зразків, головоломок, діючих моделей тощо) від провідних вітчизняних освітніх і наукових установ (університетів, НДІ, клубів тощо), які б "простими словами пояснювали складні речі" та були спрямовані на професійну орієнтацію школярів, осмисленого й усвідомленого вибору дисциплін для ЗНО та продовження отримання молоддю фахової освіти.

Всі експерименти є безпечними для учасників і глядачів. Вхід вільний, участь безкоштовна.

За більш докладною інформацією можна звернутися до директора Харківського міського центру дозвілля молоді Альони Леонової (тел.: 7050815; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )