Наукові пікніки - 2017

16 вересня в Саду імені Т.Г. Шевченка на алеях біля пам'ятника футбольному м'ячу з 13.00 до 18.00 вже в сьомий раз пройде соціальний захід по популяризації науки для дітей і молоді "Наукові пікніки", організований в Харкові за сприяння Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Харківського міського центру дозвілля молоді.

Суть проекту в презентації наочних і інтерактивних програм (експериментів, макетів і зразків, головоломок, діючих моделей тощо.) від провідних вітчизняних освітніх і наукових установ (університетів, НДІ, клубів), які б "простими словами пояснювали складні речі" і були б спрямовані на професійну орієнтацію учнів, осмисленого і усвідомленого вибору дисциплін для ЗНО та продовження отримання молоддю професійної освіти. Всі експерименти є безпечними для учасників і глядачів.

Вхід вільний, участь безкоштовна.

За додатковою інформацією можна звернутися до директора Харківського міського центру дозвілля молоді