Зустріч з представником Швейцарських ВНЗ

7 квітня учні 10-А та 10-Г класів, а також 9-х класів мали можливість послухати пана Антона Котова - представника Швейцарських ВНЗ Glion і Les.Roches, що мають філії по всьому світу, зокрема в Іспанії, Китаї, США.

Пан Котов розповів (англійською мовою) про роботу ВНЗ і запропонував учням розглянути можливість свого майбутнього навчання в одному з них.

45 хвилин пройшли в плідній розмові. Були представлені результати досліджень затребуваності професій у сфері готельно-ресторанного бізнесу. Учні задавали питання і, відповідно, отримували відповіді на них.

Пан Котов відзначив високий рівень мовної підготовки наших ліцеїстів, який дозволив вести вільну і невимушену бесіду.

Спасибі компанії Studex за "наданого" гостя і можливість дізнаватися про освіту за кордоном!

Окреме спасибі вчителям ліцею за якість викладання англійської мови :-)