Благодійні внески

 Шановні друзі!

Харківський університетський ліцей приймає добровільні внески у безготівковому порядку  (Благодійні внески за реквізитами: р/р UA228201720314241003301032322820172 Держказначейська служба України, м. Київ. Код 19461353). Добровільні благодійні внески використовуються для розвитку нашого навчального закладу:

  • поточний ремонт і обслуговування приміщень, меблів, обладнання, комп'ютерної та офісної техніки;
  • придбання предметів довготривалого використання, навчальних меблів, обладнання, інвентарю, хімікатів, питної води та  медикаментів;
  • фотопослуги, виготовлення поліграфічної продукції (методичні посібники, навчальні календарі та ін.), послуги зв'язку;
  • підписка на періодичні видання методичного і загального змісту;
  • інші витрати з метою забезпечення навчальних задач і життєдіяльності ліцею.

 

ПАМ’ЯТКА батькам,

які планують здійснити благодійний внесок до навчального закладу

1. Благодійна діяльність регламентується законодавчими актами та нормативними документами (перелік додається).

2. Благодійні внески можуть бути виключно добровільними! Допомагати навчальному закладу чи ні – це Ваше особисте рішення. Ніхто не може контролювати здійснення Вами благодійної допомоги.

3. Благодійні внески у вигляді коштів не можуть прийматися працівниками навчального закладу, окрім бухгалтера у навчальних закладах, що ведуть самостійний бухгалтерський облік.

4. Переказ благодійних внесків Ви можете здійснити на спеціальний розрахунковий рахунок навчального закладу, що розміщений на інформаційному стенді та на сайті навчального закладу, через каси банку, інтернет-банкінг, платіжні системи тощо. У будь-якому обраному Вами варіанті обов’язковим є відповідне оформлення у бухгалтерському обліку.

5. Якщо благодійний внесок робиться у грошовій формі слід зазначати цілі, на які внесок призначається (обговорений на засіданні Ради навчального закладу трирічний план розвитку матеріально-технічної бази навчального закладу розміщений на сайті навчального закладу). Якщо благодійник не вказує цілі, то керівник навчального закладу може направити благодійні кошти на першочергові потреби, пов’язані виключно з основною діяльністю.

6. Благодійник має право здійснювати контроль за цільовим використанням благодійних внесків, у тому числі шляхом отримання інформації на письмовий запит, участі в загальних зборах батьків, де вирішуються питання надання благодійної допомоги та/чи заслуховується звіт батьківського комітету (ради) про використання благодійної допомоги. Ви можете вимагати позачергові звіти батьківських комітетів (рад) про використання благодійної допомоги.

7. Благодійник має право отримувати звіт про використання внесків.

8. Щомісячний звіт адміністрації навчального закладу щодо залучення та використання благодійних внесків у рекомендованій Департаментом освіти формі повинен розміщуватися на сайті та інформаційному стенді навчального закладу.

9. Ви маєте знати про обов’язковість щорічного звітування керівника навчального закладу на загальних зборах (конференціях) педагогічного колективу, батьківського комітету, ради, піклувальної ради та громадськості.

10. У разі примусового збору коштів, фактів дискримінації дітей або порушення вимог діючого законодавства України Ви завжди можете звернутися за Телефонами Довіри до Департаменту освіти Харківської міської ради (725-25-01), громадських приймалень депутатів Харківської міської ради 7 скликання (номери телефонів розміщені на офіційному сайті Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету http://www.city.kharkov.ua або управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради.

Шевченківський район

340-31-43

Новобаварський район

734-94-30

Слобідський район

737-23-14

Основ’янський район

725-27-91

Холодногірський район

712-34-27

Немишлянський район

392-02-41

Київський район

725-24-86

Індустріальний район

93-41-35

Московський район

68-54-90