Турніри, конкурси, олімпіади, МАН

25 жовтня - Інформаційні технології

проведення II етапу

в 2016/2017 навчальному році

6 листопада - Російська мова та література (ФМЛ № 27)

12 листопада - Географія (КУ "ХУЛ")

13 листопада - Екологія (КУ "ХУЛ")

19 листопада - Історія (КУ "ХУЛ")

20 листопада - Математика (ФМЛ № 27)

26 листопада - Українська мова та література (ФМЛ № 27)

27 листопада - Іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська (КУ "ХУЛ")

3 грудня - Хімія (ФМЛ № 27)

4 грудня - Фізика (ФМЛ № 27)

10 грудня - Економіка (ФМЛ № 27)

11 грудня - Інформатика (ХНУ імені В. Н. Каразіна)

17 грудня - Біологія (КУ "ХУЛ")

18 грудня - Астрономія (ФМЛ № 27)

24 грудня - Правознавство (КУ "ХУЛ")

25 грудня - Інформаційні технології (ФМЛ № 27)

проведення IІI етапу

в 2016/2017 навчальному році

15 січня - Математика 1 тур (ХНУ імені В. Н. Каразіна)

18 січня - Історія (ХНУ імені В. Н. Каразіна)

21 січня - Математика 2 тур (ХНУ імені В. Н. Каразіна)

25 січня - Хімія (ХНУ імені В. Н. Каразіна)

27 січня - Фізика (ХНУ імені В. Н. Каразіна)

28 січня - Біологія (ХНПУ імені Г.С. Сковороди)

29 січня - Іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська 1 тур (ХНПУ імені Г.С. Сковороди)

3 лютого - Економіка (ХНУ імені В. Н. Каразіна)

4 лютого - Інформатика 1 тур (ХНЕУ імені Семена Кузнеця)

5 лютого - Іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська 2 тур (ХНПУ імені Г.С. Сковороди)

5 лютого - Інформатика 2 тур (ХНЕУ імені Семена Кузнеця)

7 лютого - Географія (ХНУ імені В. Н. Каразіна)

8 лютого - Астрономія (ХНУ імені В. Н. Каразіна)

10 лютого - Екологія (ХНУМГ імені О.М. Бекетова)

11 лютого - Інформаційні технології 1 тур (ХНУРЕ)

12 лютого - Інформаційні технології 2 тур (ХНУРЕ)

14 лютого - Правознавство (ХНЮУ імені Я. Мудрого)

18 лютого - Українська мова та література (ХНПУ імені Г.С. Сковороди)

19 лютого - Російська мова та література (ХНПУ імені Г.С. Сковороди)

КАЛЕНДАР
проведення міських учнівських інтелектуальних змагань
у 2016/2017 навчальному році
в межах реалізації освітнього проекту «Обдарована молодь»
міської Комплексної програми розвитку освіти міста Харкова на 2011-2017 роки

17 вересня - ХІ міський турнір юних математиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (Харківський фізико-математичний ліцей № 27)

17 вересня - Х міський турнір юних економістів для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (Харківський національний економічний університет імені С. Кузнеця)

24 вересня - ХIV міський турнір юних хіміків для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (Харківська спеціалізована школа № 162)

8 жовтня - ХІ міський турнір юних біологів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (Харківський ліцей № 107)

8 жовтня - ІХ міський турнір юних географів для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (Харківська гімназія № 116)

8 жовтня - ІХ міський турнір юних правознавців для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (Харківська гімназія № 152)

15 жовтня - І міський турнір юних інформатиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (Харківський національний університет радіоелектроніки)

16 жовтня - Міська олімпіада з математики (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна)

22 жовтня - Х міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова)

29 жовтня - ХХV міський турнір юних фізиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (Харківський фізико-математичний ліцей № 27)

грудень - Міська олімпіада з фізики (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна)

грудень - Міська олімпіада з інформатики (Харківський національний економічний університет імені С. Кузнеця)

18 березня - ХІ міський турнір юних істориків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (Харківська загальноосвітня школа № 94)

18 березня - ХІ міський турнір юних журналістів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (Харківська гімназія № 12)

25 березня - ХІ Кубок Харкова з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (Навчальний центр комп’ютерних технологій «КІТ», Харківський національний економічний університет імені С.Кузнеця)

8 квітня - XV міська олімпіада для випускників школи І ступеня «Путівка в науку» (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17)

15 квітня - ХVІІІ міський турнір з основ інформатики серед учнів 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова)