Ліцеїсти в оздоровчому таборі «Романтик» (м.Скадовськ)

У червні-липні учні 6 – 8 класів нашого ліцею під керівництвом учителя фізичного виховання В. А. Толстіка перебували у відомому таборі «Романтик», який розташований у м. Скадовськ.

Кожен день у таборі був насиченим, проводились різноманітні конкурси, змагання, бесіди, години спілкування. Готуючись до усіх заходів, діти вчились працювати злагоджено, колективно, підтримувати один одного, толерантно ставитись до інших.

Під час перебування у таборі відбулися різноманітні заходи й змагання:

Інтелектуальна гра «Розумники й розумниці», ток-шоу «Комп’ютер або книги», конкурс малюнків «Мій домашній улюбленець», «Літо золоте», спортивні змагання «Веселі старти», футбол, волейбол, естафети, шахи й шашки.

Увесь день діти перебували на свіжому повітрі, більшість ігор та змагань проводилися на морі. Наші вихованці мали можливість відпочити і зміцнити своє здоров’я.