«Шкільні ЗМІ – свобода, довіра, відповідальність»

28 січня на базі ліцею відбулося відкрите засідання Прес-центру ХМОУС «Шкільні ЗМІ – свобода, довіра, відповідальність».

Презентаційну доповідь «Про діяльність Прес-центру Харківської міської організації учнівського самоврядування (ХМОУС), Фестиваль шкільних ЗМІ, роботу Медіа-школи та Школи журналіста» підготувала Карецька Анна – голова Прес-центру ХМОУС, учениця 11-В.

Обговорення ініціативи проведення І міського медіа-форуму шкільних журналістів організував Даценко Михайло – заступник голови Прес-центру ХМОУС, учень 11-В.

ЛОКАЦІЯ «ТРЕНДИ СУЧАСНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ»

Презентація кращих шкільних газет. Дискусія «Шкільна газета – у ногу з часом». Модератор - Артем Дмитрович Літовченко, канд. соціол. наук, доц. соціологічного факультету ХНУ ім. В. Н. Каразіна

ЛОКАЦІЯ «ШКІЛЬНИЙ ХАРКІВ»

Майстер-клас «Розробка оригінал-макету шкільної газети»

Модератор - Костянтин Миколайович Задорожний, кандидат біологічних наук, доцент кафедри інженерної екології міст Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, головний редактор журналу «Біологія» Видавничої групи «Основа», автор підручників та навчальних посібників.

Потім учасники мали змогу попрацювати у цікавих локаціях:

ЛОКАЦІЯ «ВІДЕОКОНТЕНТ»

Майстер-клас «Фото для газети: особливості, вимоги».

Модератор – Світлана Ізюмська, представниця відділу реклами та брендингу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

ЛОКАЦІЯ «БРЕНДИНГ»

Майстер-клас «Думай як піарник, або чого  не вистачає для популярності вашого проєкту».

Модератори: Ганна Володимирівна Старкова, доцент кафедри управління соціальними комунікаціями Харківського національного економічного університету  імені Семена Кузнеця, журналістка, дослідниця, кандидатка культурології, консультантка з медіакомунікацій, експертка Українського культурного фонду, співорганізаторка та членкиня журі міжнародних мистецьких фестивалів;Катерина Вікторівна Яресько, завідувачка кафедри управління соціальними комунікаціями Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, кандидатка педагогічних наук, громадська журналістка, блогерка, членкиня Асоціації дитячої екранної творчості «Дитятко».

Подробиці за посиланням