Дипломом Департаменту освіти Харківської міської ради нагороджена дитяча організація ліцею

12 грудня 2019 року на базі спеціалізованої школи № 162 проведено звітно-виборчу конференцію Харківської міської організації учнівського самоврядування, учасниками якої були і представники ліцею.

Дипломами Департаменту освіти відзначені переможці «Марафону унікальних справ – 2019». За реалізацію проекту «Соціологічна майстерня старшокласника»  Дипломом І ступеня нагороджена дитяча організація Харківського університетського ліцею.

Подяку Департаменту освіти «За активну громадянську позицію та особистий внесок у розвиток Харківської міської організації учнівського самоврядування» отримала учениця 11-В класу Корецька Анна.