Освітній конгрес "Школа майбутнього - шанси та перспективи"

15-16 червня заступник директора Олена Юріївна Іванова взяла участь у роботі Освітнього конгресу "Школа майбутнього - шанси та перспективи", що проходив у м. Київ.

Goethe-Institut в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України запросили керівників шкіл та вищих навчальних закладів, вчителів шкіл та викладачів педагогічних вузів на Освітній конгрес "Школа майбутнього – шанси та перспективи". Освітній конгрес ознаменував наукове та, водночас, святкове завершення Року німецької мови в Україні 2017/2018.

Спільно з експертами з Німеччини, Швейцарії та України в рамках Конгресу піднімалися та критично обговорювалися основні аспекти реформи шкільної освіти:
- спрямованість на компетенції та нові освітні стандарти,
- цифрове навчання у шкільній освіті,
- навчання та підвищення кваліфікації вчителів,
- виклики в професійній освіті.

Під час Освітнього конгресу учасники могли отримати відповіді на наступні змістовні запитання:
- Навіщо нам потрібна спрямованість на компетенції в освіті?
- Які виклики та шанси тягне за собою цифрове навчання у школах?
- Які є можливості та межі у шкільній освіті?
- Як можна реформувати професійну освіту та яку роль відіграють у цьому іноземні мови?