Про зарахування дітей до ліцею в 2022 році

Зарахування дітей в 2022 р. відбуватиметься у відповідності до положень Закону України «Про повну загальну середню освіту» та згідно з «Правилами зарахування учнів до КЗ «Харківський університетський ліцей», а саме:

1. Вступ до 1-го класу буде здійснюватися відповідно до рекомендацій щодо зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освіти в умовах воєнного часу.

Заяву можна подати в електронному вигляді на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/) згідно з покроковою інструкцією Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами. Звертаємо увагу на те, що підтвердження заяви документами в ліцеї стане можливим лише у безпечний період. Про що буде повідомлено додатково.

2. Додатковий прийом учнів до ліцею у 5-й  клас буде здійснюватися на конкурсних засадах, якщо кількість заяв перевищить кількість вільних місць. Заяви для участі у конкурсному відборі надсилати в електронному вигляді на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   до 1 серпня 2022 року. Зразок заяви надається за посиланням. Конкурсні випробування відбудуться у серпні. Формат проведення конкурсних випробувань буде оголошено пізніше (очний або дистанційний), з урахуванням ситуації у місті.

3. Зарахування на вільні місця до 6 ‒ 9 класів відбувається за результатами конкурсного відбору, якщо кількість заяв перевищить кількість вільних місць. якщо кількість заяв перевищить кількість вільних місць.

4. Додатковий прийом учнів до ліцею у 10-ті профільні класи проводитися не буде.

на вільні місця у 1-х – 10-х класах Без конкурсу зараховуються  учні та учениці, які:

- здобули початкову або базову освіту в ліцеї,

- є рідними братами та/або сестрами учнів, які здобувають освіту в ліцеї;

- є дітьми працівників ліцею.