ІІ этап Всеукраинских олимпиад 2019-2020

Победители ІІ  этапа Всеукраинских ученических олимпиад 2019-2020 (на украинском языке)
Правознавство

Подсоха Артур —ІІІ місце — 10 клас;

Чудновська Владислава —ІІІ місце — 10 клас.

Лінгвістика

Афанас’єва Анастасія – 11 клас – ІІ місце;

Свиргун Катерина – 11 клас;

Осадчук Анастасія – 11 клас.

 

Астрономія

 

Семенченко Олександра – 10 клас – ІІІ місце.

 

Економіка

 

Гладков Костянтин – 11 клас – І місце;

Скопенко Михайло  – 11 клас – І місце;

Калмикова Кароліна – 11 клас – ІІІ місце.

Інформатика

Кондратов Єгор – 11 клас – ІІІ місце.

Біологія

Афанасьєва Анастасія – 11 клас –І місце;

Радченко Олександр– 9 клас –ІІ місце;

Винградська Вероніка– 9 клас –ІІІ місце;

Гетманкова Анна– 8 клас –І місце;

Биканов Михайло– 8 клас –ІІ місце;

Огнєв Арсеній– 8 клас –ІІ місце;

Кусова Софія– 8 клас –ІІІ місце;

Мазур Андрій– 8 клас –ІІІ місце.

 Англійська мова

Савченко Дар'я —І місце — 8 клас;

Корецький Ігор —І місце — 9 клас;

Логвінова Марія —І місце — 10 клас;

Романова Варвара —І місце — 10 клас;

Мартиненко Анастасія —І місце — 11 клас;

Биканов Михайло —ІІ місце — 8 клас;

Гетманкова Анна —ІІ місце — 8 клас;

Таравнех Сабіна —ІІ місце — 9 клас;

Гончарук Наум —ІІ місце — 10 клас;

Даценко Михайло —ІІ місце — 11 клас;

Лук'янченко Дар'я —ІІ місце — 11 клас;

Ляміна Анна —ІІ місце — 11 клас;

Халілов Аяз —ІІІ місце — 8 клас;

Свиридова Марія —ІІІ місце — 8 клас;

Семенуха Марія —ІІІ місце — 9 клас;

Бєляєва Марія —ІІІ місце — 9 клас;

Чехов Микола —ІІІ місце — 9 клас;

Заніна Аліса —ІІІ місце — 9 клас;

Болдир Николь —ІІІ місце — 9 клас;

Буркун Світлана —ІІІ місце — 10 клас;

Корецькв Анна —ІІІ місце — 11 клас;

Коростій Дарина —ІІІ місце — 10 клас;

Липова Еліна —ІІІ місце — 10 клас;

Шипілова Ірина —ІІІ місце — 10 клас;

Ляшенко Євген —ІІІ місце — 10 клас;

Погребняк Валерія —ІІІ місце — 10 клас;

Трет'якова Анастасія —ІІІ місце — 10 клас;

Хижняк Юліана —ІІІ місце — 10 клас;

Волосніков Микола —ІІІ місце — 11 клас;

Стицюра Варвара —ІІІ місце — 11 клас;

Петько Ілля —ІІІ місце — 11 клас;

Савченко Єва —ІІІ місце — 11 клас;

Осадчук Анастасія —ІІІ місце — 11 клас;

Кондратов Єгор —ІІІ місце — 11 клас;

Заніна Аліса —ІІІ місце — 9 клас;

Болдир Николь —ІІІ місце — 9 клас;

Величко Радмила —ІІІ місце — 11 клас.

 

Німецька мова

Огнєв Арсеній —І місце — 8 клас;

Семенченко Марія —ІІ місце — 8 клас;

Кусова Софія —ІІІ місце — 8 клас;

Радченко Олександр —І місце — 9 клас;

Волошин Артем —ІІ місце — 9 клас;

Антонушкіна Катерина —ІІІ місце — 9 клас;

Рудавська Марія —ІІІ місце — 9 клас;

Буніна Софія —ІІІ місце — 9 клас;

Бабак Максим —І місце — 10 клас;

Семенченко Олександра —ІІ місце — 10 клас;

Чугурова Міла —ІІ місце — 10 клас;

Баженов Арсеній —ІІІ місце — 10 клас;

Касілов Нікіта —ІІІ місце — 10 клас;

Подсоха Артур —ІІІ місце — 10 клас;

Фальченко Іван —І місце — 11 клас.

 

Французька мова

Савковська Марія – 11 клас – І місце;

Царевський Ян – 10 клас – І місце;

Хижняк Олена – 10 клас – ІІ місце;

Ашуров Максим – 10 клас – ІІІ місце;

Ушаков Нікіта – 8 клас – І місце;

Панченко Влада – 8 клас – ІІ місце.

Хімія

Радченко Олександр -9 клас – І місце;

Виноградська Вероніка – 9 клас – ІІІ місце;

Огнєв Арсеній – 8 клас – ІІІ місце;

Дончак Дмитро – 7 клас – ІІ місце;

Корецька Аліна – 7 клас – ІІ місце;

Марченко Артем – 7 клас – ІІ місце;

Марченко Артем – 7 клас – ІІ місце;

Ушакова Дар'я – 7 клас – ІІІ місце;

Степаненко Ян – 7 клас – ІІІ місце;

Косолапов Дмитро – 7 клас – ІІІ місце.

Історія

 ВОДОВОЗОВА Крістіна – 9 клас - І місце;

ЛУК'ЯНЧЕНКО Дар'я – 11 клас, -І місце;

РЕВА Роман – 11 клас - І місце;

БЕЗСОНОВА Єлизавета– 9 клас - ІІ місце;

МІРОШНІЧЕНКО Катерина – 9 клас - ІІ місце;

ВИНОГРАДСЬКА Вероніка – 9 клас - ІІ місце;

ЛЯМІНА Анна – 11 клас - ІІ місце;

ПОДСОХА Артур – 10 клас - ІІ місце;

САВКОВСЬКА Марія– 11 клас - ІІ місце;

ПАНЧЕНКО Влада – 8 клас - ІІІ місце;

БЄЛЯЄВА Марія – 9 клас - ІІІ місце;

ЖИЛЬКОВ Герман– 9 клас - ІІІ місце;

КОРЕЦЬКИЙ Ігор – 9 клас - ІІІ місце;

БЕГУНЦ Олег – 10 клас -ІІІ місце;

СЕМЕНЧЕНКО Олександра – 10 клас - ІІІ місце;

ФАЛЬЧЕНКО Іван – 11 клас - ІІІ місце;