Полученные заявки

 

Если данные не совпадают, просим связаться с Оргкомитетом удобным для Вас способом ( Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , (057) 707-56-29).

 

Зарегистрированные заявки:

 

 Педагогічний ліцей № 4

  1. Білопольська Марія - хімія
  2. Іваницька Марія - всесвітня історія
  3. Марруго-Данильченко Едуард - право
  4. Півень Артем - інформатика
  5. Приткова Євгенія - українська та російська мови
  6. Сєдлов Олексій - фізика
  7. Тітова Марія - українська та всесвітня література
  8. Цигічко Карина - українська та російська мови

 

Ліцей № 161 "Імпульс"

  1. Барковська Анастасія - географія
  2. Доценко Марія - всесвітня історія

 

Ліцей "Правоохоронець"

  1. Арутюнян Ерік - англійська мова
  2. Власенко Віталій - англійська мова
  3. Гончаренко Євген - українська та всесвітня література
  4. Замятін Вадим - хімія
  5. Косінов Владислав - англійська мова
  6. Манукян Давид - українська та всесвітня література
  7. Олійник Олег - англійська мова
  8. Охременко Олег - географія
  9. Рева Єгор - біологія
  10. Селезньов Даніїл - географія
  11. Токар Назарій - історія України
  12. Харанжевич Андрій - англійська мова

 

Балаклійський ліцей

  1. Золотопуп Катерина - англійська мова
  2. Колесник Валерія - англійська мова
  3. Мілько Денис - географія
  4. Різник Андрій - географія
  5. Селецька Анжеліка - англійська мова
  6. Терпай Дар'я - хімія
  7. Шабетя Дар'я - право

 

Вінницький ліцей № 7

  1. Безвенюк Вікторія - німецька мова
  2. Бородін Валерій - німецька мова
  3. Воронюк Юлія - німецька мова
  4. Ковальчук Софія - німецька мова
  5. Кревська Ірина - німецька мова
  6. Кривонос Анастасія - німецька мова
  7. Стеценко Катерина - німецька мова
  8. Щербаков Ігор - німецька мова

 

Зміївський ліцей № 1

  1. Дядюк Карина - фізика
  2. Кононенко Владислава - фізика
  3. Корякін Ігор - математика
  4. Корякіна Софія - математика
  5. Стражевич Артем - фізика

 

Маріупольський міський ліцей

  1. Корзун Олександра - німецька мова, інформатика
  2. Кудрінова Ганна - німецька мова
  3. Макарова Катерина - німецька мова
  4. Реріх Ірма - німецька мова
  5. Хохлова Ксенія - німецька мова

 

Херсонський академічний ліцей

  1. Соценко Єлизавета - географія
  2. Шубін Володимир - географія

 

Гімназія № 1

  1. Руднєва Софія - хімія

 

Гімназія № 6 "Маріїнська гімназія"

  1. Вороніна Катерина - всесвітня історія
  2. Дика Софія - історія України

 

Гімназія № 12

  1. Гладкова Алла - хімія
  2. Дегтяр Дар'я - право
  3. Рихлюк Дар'я - географія

 

Гімназія № 14

  1. Кучма Максим - історія України
  2. Татаренко Ігор - історія України

 

Гімназія № 23

  1. Григоров Михайло - хімія
  2. Зарічний Ернест - хімія
  3. Коробка Ксенія - біологія
  4. Перов Олексій - англійська мова
  5. Семеней Поліна - німецька мова
  6. Шмаков Марк - німецька мова

 

Гімназія № 34

  1. Ахапкіна Катерина - українська та всесвітня література
  2. Бєляніна Катерина - математика
  3. Зізюкіна Валерія - англійська мова
  4. Колеснікова Єлизавета - українська та всесвітня література
  5. Кузьменюк Тетяна - англійська мова
  6. Куцина Катерина - українська та російська мови
  7. Михайленко Лідія - хімія
  8. Ульянова Валерія - інформатика, історія України
  9. Шестєрньова Олександра - всесвітня історія

 

Гімназія № 39

  1. Педченко Валерія - екологія
  2. Токарєва Катерина - географія

 

Гімназія № 45 "Академічна гімназія"

  1. Дворецкая Кристина - право

 

Гімназія № 46

  1. Бородін Микита - англійська мова
  2. Гершаннік Валерія - англійська мова
  3. Головінова Надія - право
  4. Карпенко Катерина - біологія
  5. Остафійчук Авеліна - історія України
  6. Попова Анастасія - німецька мова
  7. Світлична Ганна - українська та всесвітня література
  8. Трухонь Владислава - українська та російська мови
  9. Шемет Єва - право

 

Гімназія № 65

  1. Балан Олеся - біологія
  2. Бондаренко Артем - інформатика
  3. Бутова Вероніка - історія України, українська та всесвітня література
  4. Гіль Олена - хімія
  5. Гордієнко Наталія - українська та російська мови
  6. Житковська Дарина - математика
  7. Зюбан Дмитро - англійська мова
  8. Ібрагімова Діана - інформатика
  9. Іващенко Марія - екологія
  10. Лучка Ганна - фізика
  11. Манза Ксенія - українська та російська мови
  12. Мещеряков Ян - фізика
  13. Неблієнко Тетяна - математика
  14. Пронін Дмитро - інформатика
  15. Руденко Ірина - англійська мова, українська та російська мови
  16. Санін Артем - англійська мова
  17. Телешев Юрій - фізика
  18. Чабановська Діана - українська та всесвітня література
  19. Чаплигін Денис - всесвітня історія
  20. Чередніченко Вероніка - право, українська та всесвітня література
  21. Шевченко Ірина - всесвітня історія
  22. Шулегін Марк - англійська мова

 

Гімназія № 82

  1. Аннєнкова Анна - німецька мова
  2. Бережненко Дмитро - англійська мова
  3. Гонтаренко Анастасія - українська та всесвітня література
  4. Єльчанінова Анастасія - математика
  5. Журавльов Максим - фізика
  6. Журавльов Сергій - історія України
  7. Калаш Олексій - математика
  8. Калаш Павло - математика
  9. Кіслов Дмитро - історія України
  10. Козак Дар'я - інформатика
  11. Кравець Артем - математика
  12. Локотецька Катерина - математика
  13. Морозов Гліб - українська та всесвітня література
  14. Пікалов Дмитро - англійська мова, інформатика, математика
  15. Стрига Дмитро - математика
  16. Тімоніна Катерина - англійська мова
  17. Цурко Дея - всесвітня історія, географія, математика
  18. Чуєва Ірина - українська та всесвітня література

 

Гімназія № 83

  1. Блаженна Мальва - українська та всесвітня література
  2. Бригаденко Ілля - хімія
  3. Даньшов Микита - біологія
  4. Зонов Максим - екологія
  5. Сафонова Анастасія - право
  6. Шабанова Анастасія - всесвітня історія

 

Гімназія № 86

  1. Вороніна Аліна - фізика

 

Гімназія № 144

  1. Вінокуров Артемій - інформатика
  2. Кудирко Софія - право
  3. Лазарько Дар'я - англійська мова
  4. Ламанова Ксенія - українська та всесвітня література
  5. Скіданова Анна - українська та російська мови
  6. Телиженко Альона - українська та всесвітня література
  7. Юдін Богдан - українська та всесвітня література

 

Гімназія № 152

  1. Авраменко Дмитро - українська та всесвітня література
  2. Шуліка Катерина - українська та всесвітня література

 

Гімназія № 163

  1. Зеленська Владислава - англійська мова
  2. Іванова Дар'я - хімія
  3. Матвєєва Катерина - всесвітня історія
  4. Махінько Анна - право
  5. Мацко Данило - історія України
  6. Романенко Вікторія - англійська мова
  7. Чернавін Роман - фізика

 

Куп'янська гімназія № 1

  1. Азізов Тимур - математика
  2. Григорова Валерія - хімія
  3. Єльчищев Олександр - історія України
  4. Коваль Анжеліка - українська та всесвітня література
  5. Коноверська Анна - інформатика
  6. Лифар Дмитро - інформатика
  7. Молчанова Анна - інформатика
  8. Радіоненко Ангеліна - українська та всесвітня література
  9. Седова Анна - екологія
  10. Чепурко Аделіна - українська та російська мови
  11. Шевцова Анна - право

 

Куп'янська гімназія № 2

  1. Глушко Вадим - хімія
  2. Данилова Ірина - англійська мова
  3. Журавльова Яна - українська та всесвітня література
  4. Ісаінков Ілля - інформатика
  5. Лапошко Олександра - англійська мова
  6. Нерсесов Григорій - біологія
  7. Пивоваров Олександр - фізика
  8. Тимошенко Аліна - право
  9. Чубук Олег - фізика
  10. Шевченко Кристина - математика

 

Куп'янська гімназія № 3

  1. Артюшенко Валерія - право
  2. Боярина Виктория - українська та всесвітня література
  3. Водопьянова Анастасия - англійська мова
  4. Ковшарь Маргарита - українська та всесвітня література

 

Одеська гімназія № 4

  1. Дема Аліса - німецька мова
  2. Дорофєєва Юлія - німецька мова
  3. Іванцова Ангеліна - німецька мова
  4. Урденко Маргарита - німецька мова

 

Сумська гімназія № 1

  1. Кулагіна Єлізавета - німецька мова
  2. Рубан Кирило - німецька мова

 

Тернопільська класична гімназія

  1. Гнатишин Уляна - німецька мова
  2. Лучишин Аліна - німецька мова

 

Черкаська гімназія № 31

  1. Сівова Ксенія - німецька мова

 

Балаклійська філія ХГПА

  1. Литовченко Катерина - англійська мова

 

Пісочинський колегіум

  1. Мартиненко Крістіна - біологія
  2. Щербина Анастасія - біологія

 

НВК "МИР"

  1. Селіверстов Микита - хімія

 

Санаторний НВК № 13

  1. Гупалова Альона - всесвітня історія
  2. Жук Софія - англійська мова
  3. Кліщова Дар'я - історія України
  4. Коваленко Анастасія - математика
  5. Козлов Нікіта - історія України

 

Школа № 17

  1. Гродецька Катерина - історія України
  2. Канська Марія - географія
  3. Кравченко Іван - географія
  4. Саєнко Денис - інформатика
  5. Слукін Георгій - англійська мова
  6. Соловйова Марія - історія України

 

Школа № 29

  1. Левченко Світлана - біологія
  2. Майшимас Валерія - хімія
  3. Соболева Мілена - англійська мова
  4. Шевченко Анна - українська та всесвітня література
  5. Яригін Гліб - англійська мова

 

Школа № 44

  1. Урясова Оксана - українська та всесвітня література
  2. Филипчук Анастасия - всесвітня історія
  3. Черникова Анна - українська та всесвітня література
  4. Юник Денис - історія України

 

Школа № 80

  1. Буряковська Віра - англійська мова
  2. Волобуєв Даніїл - географія
  3. Головня Софія - українська та всесвітня література
  4. Нігей Анастасія - фізика
  5. Овчаров Дмитро - фізика
  6. Рибалкіна Євгенія - фізика
  7. Рострипа Даніїл - німецька мова
  8. Сєров-Лебедєв Михайло - інформатика
  9. Чвіков Владислав - біологія
  10. Ясінський Ярослав - фізика

 

Школа № 85

  1. Капустян Вероніка - всесвітня історія

 

Школа № 119

  1. Алєксєєва Ірина - хімія
  2. Макаренкова Анастасія - географія
  3. Рудаков Ігор - інформатика

 

Школа № 126

  1. Абакумова Вікторія - хімія

 

Школа № 137

  1. Демченко Олександра - екологія

 

Школа № 140

  1. Вільчинська Євгенія - англійська мова
  2. Гусєва Поліна - українська та російська мови
  3. Замлілий Віталій - хімія
  4. Петік Марина - хімія
  5. Чуприна Тетяна - біологія

 

Школа № 151

  1. Дегтярьова Валерія - екологія
  2. Черняєва Олександра - біологія

 

Школа № 162

  1. Василенко Антон - історія України
  2. Кирилова Амілія - біологія
  3. Кравченко Пилип - психологія
  4. Крохмаль Роман - всесвітня історія, хімія
  5. Куровский Дмитрий - інформатика
  6. Мосин Николай - всесвітня історія, екологія
  7. Середа Дар'я - інформатика

 

Школа № 15 м. Ужгород

  1. Попик Валентина - німецька мова

 

Університетський ліцей

  1. Бавакіні Роман - фізика
  2. Бондаренко Андрей - математика
  3. Броннікова Людмила - німецька мова
  4. Бурма Поліна - англійська мова
  5. Глебова Анастасия - німецька мова
  6. Голик Юра - біологія
  7. Гончарук Анастасія - математика
  8. Горетый Никита - німецька мова
  9. Дерев'янко Ірина - математика
  10. Егурнов Олег - біологія
  11. Журавок Артем - англійська мова
  12. Затолокін Олексій - інформатика
  13. Ільїнов Антон - фізика
  14. Карпенко Елизавета - біологія
  15. Корецька Анна - право
  16. Красильников Богдан - історія України
  17. Кривоносов Анатолий - всесвітня історія
  18. Кулинич Владислава - хімія
  19. Липанова Елена - математика
  20. Логунов Кирилл - географія
  21. Ляшенко Денис - географія
  22. Ляшенко Евгений - інформатика
  23. Мищенко Антон - історія України
  24. Мищерякова Анна - німецька мова
  25. Мухин Даниил - всесвітня історія
  26. Назаренко Олексій - німецька мова
  27. Ніколенко Єва - математика
  28. Омаров Арзум - всесвітня історія
  29. Остапчук Владислав - фізика
  30. Письменный Кирилл - англійська мова
  31. Пичурина Тетяна - хімія
  32. Подсоха Артур - англійська мова
  33. Рублев Андрей - фізика
  34. Рябоштан Мария - фізика
  35. Сериков Артем - німецька мова
  36. Скрильов Глеб - німецька мова
  37. Смельницкий Егор - біологія
  38. Сущенко Еліна - англійська мова
  39. Феськова Анна - англійська мова
  40. Фунтикова Дарья - історія України
  41. Христенко Анна - англійська мова
  42. Широкопетлев Николай - історія України