Приказ № 308 Департамента образования (на укр. яз.)

Н А К А З

09.12.2016 № 308

Про проведення міської відкритої конференції-конкурсу для учнів 9-11-х класів ліцеїв і гімназій «Каразінський колоквіум»

На виконання основних заходів Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2011-2017 роки та з метою подальшого вдосконалення системи роботи з обдарованими учнями, пошуку та відбору молоді, здібної до наукової творчості, залучення старшокласників до науково-дослідницької діяльності

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Умови проведення міської відкритої конференції-конкурсу для учнів 9-11-х класів ліцеїв і гімназій «Каразінський колоквіум» – далі Конференції-конкурсу (додаток 1).

1.2. Склад оргкомітету Конференції-конкурсу (додаток 2).

1.3. Склад журі Конференції-конкурсу (додаток 3).

2. Оргкомітету Конференції-конкурсу:

2.1. Провести Конференцію-конкурс у два етапи:

- І (заочний) етап – з 16 лютого до 30 березня 2017 року;

- ІІ (очний) етап – 14-15 квітня 2017 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Харківського університетського ліцею Харківської міської ради Харківської області.

2.2. Здійснити нагородження переможців Конференції-конкурсу.

15.04.2017

3. Науково-методичному педагогічному центру Департаменту освіти (Дулова А.С.) здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення Конференції-конкурсу.

4. Управлінням освіти адміністрацій районів Харківської міської ради, адміністраціям загальноосвітніх навчальних закладів міського підпорядкування:

4.1. Довести інформацію про проведення Конференції-конкурсу до педагогічних працівників та учнів підпорядкованих загальноосвітніх навчальних закладів.

До 16.12.2016

4.2. Сприяти участі в Конференції-конкурсі учнів 9-11-х класів ліцеїв і гімназій району.

5. Інженеру з інформаційно-методичного та технічного забезпечення Науково-методичного педагогічного центру Войтенку Є.О. розмістити цей наказ на сайті Департаменту освіти.

До 14.12.2016

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти Харківської міської ради Віцько О.В.

Директор Департаменту освіти О.І. Деменко